Advertentie plaatsen

Personal Training

Personal Training

Personal Training Berkel en Rodenrijs

We zijn een team van gecertificeerde trainers en personal trainers. Wij bieden diverse trainingen aan, afhankelijk van leeftijd en doelstelling. Ons team is erg enthousiast, sociaal en hulpvaardig in de fitnessruimte. Wij staan voor een ieder klaar en vragen kan altijd. Daarnaast sturen wij algemeen aan, dus als jij bij ons komt sporten, word jij niet aan jouw lot overgelaten. Ons team helpt jou met het vinden van jouw weg!
 

0 resultaten van Personal Training uit Berkel en Rodenrijs
Verfijn de zoekresultaten
Vraagprijs  
Conditie


Aangeboden / gezocht


Plaats zelf ook gratis een advertentie
Plaats zelf ook gratis een advertentie Verkopen, verhuren, weggeven of aanprijzen? U kunt eenvoudig zelf een advertentie plaatsen, klik op onderstaande link. Tweedehandswebsite.com